Tourism Expo 2015

13. – 15. února 2015 spolu s doprovodnými akcemi Svatba nanečisto a Miss Haná 2015.

Výstava TOURISM EXPO bude stejně jako vloni opět tou nejlepší příležitostí k prezentaci aktuální nabídky cestovních kanceláří, ubytovacích zařízení, lázní, sanatorií, dopravců, programových agentur, kulturních zařízení či subjektů zaměřených na nabídku sportovního a volnočasového vyžití.

Kromě novinek pro dovolené v nadcházející sezoně nebude v nabídce veletrhu chybět ani pestrý doprovodný program zaměřený vedle cestování právě na sport a využití volného času. Návštěvníci se tak mohou těšit na cestovatelské přednášky, prezentace programů pro zdraví či lázeňských služeb. Chybět nebude ani tradiční poradna s mottem „Prevence je lepší než léčba aneb zdraví jako životní styl“, festival lidových řemesel, chuťový cestopis s nabídkou krajových specialit, Turistické hrátky nebo soutěž v parkovém orientačním běhu Olomoucký kufřík.

Novinkou doprovodného programu výstavy TOURISM EXPO bude tentokrát SVATBA NANEČISTO – přehlídka svatebních služeb a módních trendů, která se v předchozích letech s velkým úspěchem konala v Přerově. Vyvrcholením programu bude opět populární soutěž o nejkrásnější dívku regionu MISS HANÁ 2015. Mimo krásu, romantiku a zážitky na vás bude čekat také spoustu lokálních kulinářských specialit s OCHUTNEJTE HANOU.

 

Vstupné na všechny akce:  70,- plnoplátci, 50,- studenti/ senioři, 200,- rodinné (2+2 děti)

Otvírací doba Pa, So 10.00 – 18.00, Ne 10.00 – 17.00 hodin